USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters

ex. Front Beach Apartapartment

Rezerwacja online
2026-09-27
2026-09-28

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

25

Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters

 Wi-Fi
 Basen

Basen typu „infinity”

 Prywatna plaża

Plaża

 Spa i relaks

Jacuzzi

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Ulokowany w dzielnicy Marbella Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters oferuje zakwaterowanie prawie 10 min autem od takich atrakcji kulturalnych, jak Pomnik Indianki Cataliny. Apartament oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.

San Felipe de Barajas znajduje się 2 km od apartamentu, podczas gdy Plac Plaza de la Aduana znajduje się w odległości 2,1 km. Do centrum Kartageny można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Muzeum i dom Rafaela Nuñeza jest w odległości 15 min spacerem.

Obiekt noclegowy oferuje balkon i wychodzi na morze. Goście tego apartamentu mogą korzystać z suszarki do włosów, suszarki i ręczników w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.

Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters wyposażony jest w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię. Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters leży w małej odległości od dworca autobusowego Terrazas de San Sebastian - parada de Transcribe. Obiekt oferuje również jacuzzi i saunę, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu.

  • Lokalne atrakcje
  • Carioca Bar
    3,8 km
  • Moett Club
    3,8 km
  • Carulla Castillogrande
    3,6 km
  • Supermercado Megatiendas Bocagrande
    3,6 km
  • Beach & Sun Cartagena
    3,8 km
  • Movile Retro Rental
    3,8 km
  • Caribe Jewelry Museum & Factory
    3,5 km
  • Supermercado Olimpica Avenida Sucre
    3,6 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Rafael Nunez International
    2,7 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Opcje wyżywienia

  • Suszarka do naczyń

Usługi rekreacyjne

  • Basen typu „infinity”
  • Plaża
  • Leżaki
  • Ogród
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Basen z widokiem

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Taras
  • Stół
  • Pralka
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:00
Wyjazd: od 09:00 do 12:00
Numer licencji158477

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters?

    Na miejscu Goście Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny.
  • ❓

    Czy Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters ma połączenie z Internetem?

    Tak, Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.
  • ❓

    Czy Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters obejmuje kuchnię?

    Tak, Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-27
2026-09-28

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Front Beach Apartment Close To The Cartagena Letters, Kolumbia

48-58 Carrera 2, Kartagena, Kolumbia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © cartagena-hotels.net

All rights reserved